Новости Экономика ебррукрзализныця

ЄБРР хоче продовжити співпрацю з «Укрзалізницею»

base article image

Європейський банк реконструкції і розвитку не має наміру припиняти співпрацю з «Укрзалізницею».

Про це заявив провідний радник ЄБРР Антон Усов сьогодні на прес-конференції в Києві.
«З`явилися заяви, що ЄБРР припинив співпрацю з «Укрзалізницею». Хочу офіційно заявити, що ЄБРР і «Укрзалізниця» є довгостроковими надійними партнерами, і ми не припиняли і не розглядали можливість припинення відносин», - відзначив він.

У свою чергу провідний банкір ЄБРР Марк Магалецький сказав, що співпраця з «Укрзалізницею» є успішною, при цьому банк вивчає можливість реалізації подальших проектів з відомством.
«Щодо фінансових зобов`язань перед нами, то вони виконуються в повному обсягу», - сказав А.Усов.

Він нагадав, що співпраця банку і «Укрзалізниці» розпочалася в 1999 році з проекту в обсязі 52 млн. дол., які вже повністю освоєні. Потім співпрацю було продовжено в 2004 році, коли «Укрзалізниця» залучила 120 млн. дол., які частково освоєні, зокрема, щодо придбання шляхових машин.

Таким чином, підкреслив радник ЄБРР, проблем у співпраці за довгостроковими проектами загальною вартістю 234,5 млн. дол. у банку і "Укрзалізниці" немає.
«Співпраця триває, і ми розраховуємо, що продовжиться в майбутньому», - відзначив він.

При цьому начальник управління взаємодії зі ЗМІ «Укрзалізниці» Едуард Занюк повідомив, що останній кредит у розмірі 62,5 млн. дол. буде спрямовано на закупівлю вантажних вагонів, при цьому планується купити все у вітчизняних виробників - Крюковського, Стаханівського вагонобудівних заводів, «Азовмашу» і "Дніпровагонмашу».

М.Магалецький також відзначив, що ЄБРР розраховує на реформування «Укрзалізниці», що стане важливим кроком і сигналом для банку.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.