Новости Экономика газпромнафтогаз

Україна виконує газові контракти - “Газпром”

base article image

Україна у повному обсязі виконує газові контракти.

Про це голова російської компанії «Газпром» Олексій Міллер заявив на зустрічі з учасниками дискусійного клубу «Валдай» із 16 країн світу.

О. Міллер наголосив, що на сьогодні «Газпром» має чудові відносини з Україною в газовій сфері, оскільки «Нафтогаз України» виконує контрактні зобов`язання в частині оплати і транзиту. «Україна виконує підписані контракти, хотілося б, щоб вони більше відбирали, але зобов`язання з оплати і транзиту виконуються», - сказав він.

Голова «Газпрому» додав, що ризики у відносинах з Україною носять політичний характер, пов`язаний, зокрема, з тим, що в середині січня в країні відбудуться президентські вибори.
У той же час О. Міллер запропонував, що Україна не матиме проблем з оплатою постачань російського газу до грудня включно. «Я вважаю, це моя суб`єктивна думка, що, мабуть, до грудня включно проблем не буде», - сказав голова «Газпрому». За його словами, на це дозволяють розраховувати наявні в НАК «Нафтогаз України» фінансові ресурси.

«Наскільки ми знаємо, така схема та обсяг фінансування в НАК «Нафтогаз України» дадуть змогу оплачувати до кінця року», - сказав О. Міллер.

За матеріалами “РИА “Новости””

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.