Новости Экономика мвдсбуміноборони

У 2010 році МВС, ГПУ, СБУ та Міноборони отримають від Кабінету міністрів більше фінансування

base article image

Наступного року Кабінет міністрів має намір збільшити фінансування силових відомств.

Відповідно до проекту державного бюджету на 2010 р., уряд пропонує збільшити фінансування всіх силових відомств — Генеральної прокуратури, Міністерства оборони, МВС, СБУ, Головного управління розвідки Міноборони, а також Служби зовнішньої розвідки.

Для Генпрокуратури передбачені витрати в сумі більше 1,108 млрд. грн., з яких 1,107 млрд. грн. - по загальному фонду і 1,294 млрд. грн - по спеціальному. Порівняно з поточним роком витрати загального фонду ГПУ збільшено на 156 млн. грн., що складає 16,7%. Витрати на утримання МВС передбачені у розмірі 10,895 млрд. грн., що приблизно на 30% більше, ніж в бюджеті поточного року. При цьому фінансування бюджетної програми «Керівництво і управління діяльністю органів внутрішніх справ» збільшене на 2,6% - до 255,536 млн. грн.

Тим часом найбільше збільшення бюджету, згідно з проектом, планується в Міністерстві оборони — в Кабміні пропонують збільшити витрати на його утримання в порівнянні з 2009 р. більш ніж на 5 млрд. грн - до 12,733 млрд. грн. (з них більше 8 млрд. грн - по загальному фонду, а 4 млрд. грн. - по спеціальному). Витрати на Міноборони на 70% вище, ніж передбачалося в бюджеті цього року.

За матеріалами «Коммерсант-Украина» .

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.