Новости Экономика бюджетмінпраці

Бюджет-2010 є «бюджетом післякризового розвитку» – мінпраці

base article image

Проект держбюджету-2010, запропонований урядом для розгляду у парламенті, є «бюджетом післякризового розвитку».

Таку думку висловив у ефірі «5 каналу» перший заступник міністра праці і соцальної політики України Павло Розенко.

«На мою думку, бюджет можна назвати «бюджетом післякризового розвитку», це бюджет реальний, а якщо брати соціальну сферу, то це - бюджет адресної допомоги найбільш незахищеним верствам населення», - вважає він.

Павло Розенко повідомив, що нові підходи формуванні бюджету дозволять спрямувати кошти саме на розвиток країни. «Вперше така велика сума грошей, 36 мільярдів, дається на соціально-економічний розвиток регіонів. Можна згадати і збільшення на 7 мільярдів коштів Стабілізаційного фонду, які будуть йти саме у реальний сектор економіки, на розвиток виробництва», наголосив П. Розенко.

Головним з проектів розвитку є Євро-2012, видатки на який суттєво зростатимуть у 2010 році, повідомив він.

За словами першого заступника міністра праці, за проектом бюджету -2010 передбачається підвищення заробітної плати лікарям і вчителям, а, також, суттєве збільшення допомоги малозабезпеченим родинам з дітьми, інвалідам.

Павло Розенко також прокоментував збільшення видатків на утримання Секретаріату Президента. «У збільшенні витрат на Секретаріат Президента я не бачу політики. Зростають, як і у всіх інших відомствах, витрати на утримання, комунальні платежі», - сказав він.

Нагадаємо, що витрати на заробітну плату, комунальні платежі та енергоносії, та всі інші витрати, що забезпечують функціонування Секретаріату Президента, було збільшено у тих самих пропорціях, як і за іншими органами влади.

І. Носальська

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.