Новости Экономика бензин цена

Бензин подешевшає на 15-20 копійок за літр

base article image

Ціни на бензин у найближчий час знизяться на 15-20 коп/літр.

Такий прогноз зробив директор Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, внутрішній оптовий ринок нафтпродуктів вже відреагував на певну стабілізацію курсу долара в Україні, світові ціни на нафту, зниження цін на оптові партії бензину (А-92, А-95) на 100-150 грн/тонна та на 30-100 грн/тонна дизпалива.

«Безумовно, це вже серйозний сигнал для роздрібних мереж знижувати ціни на паливо. Я думаю, що, враховуючи розміри зниження цін на оптовому ринку, падіння цін на бензин та ДП на АЗС на 15 коп є вже практично вирішеним», - пояснив Куюн.

Експерт також зауважив, що вітчизняний ринок нафтопродуктів залежить від валютних коливань та негативних очікувань суспільства та бізнесу щодо економічної ситуації в країні.

«Всі бачать ситуацію зі стабільністю гривні дуже шаткою, при чому бізнес добрих прогнозів на майбутнє поки що не робить. Всі очікують тільки підвищення курсу, тому очевидно, що і негативні очікування бізнесу закладатимуться частково і в ціну продукції. Ринок нафтопродуктів в цьому не є виключенням», - зауважив Сергій Куюн.

Є. Стеценко

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.