Новости Экономика ющенкокризиснаука

Ющенко обговорить сьогодні кризу з науковцями та експертами

base article image

У четвер, 17 вересня, об 11.00 Президент України Віктор Ющенко проведе зустріч з провідними науковцями, експертами щодо проблем економічної та фінансової кризи і перспектив розвитку економіки. Про це ГолосUA повідомили в прес-службі Президента.

Мета зустрічі – на основі сучасних реалій в економічній та соціальній сферах оновити оцінки викликів, які нині стоять, проаналізувати глибинні причини кризи, визначитися з найбільш актуальними завданнями щодо її подолання та проведення структурних реформ.

Під час зустрічі планується обговорити такі питання:
перспективи розвитку світової економіки та подолання глобальної кризи, оцінки зовнішніх чинників впливу на українську економіку;
оцінка сучасного стану національного господарства, внутрішніх чинників економічної та фінансової кризи;
можливі сценарії впливу економічної та фінансової кризи на національну економіку в 2009 – 2010 роках;
ризики та загрози економічній безпеці України в 2009 – 2010 роках;
перспективи повного відновлення національної економіки;
актуальні заходи державної антикризової політики (для врахування в роботі над проектом Державного бюджету України на 2010 рік).

Під час зустрічі плануються виступи Президента України, провідних вчених, експертів в економічній та фінансовій сферах – зокрема академіка В.М. Гейця, голови Фонду підтримки реформ, професора В.М. Пинзеника. Також до участі у заході запрошено представників міжнародних фінансових організацій: МВФ, Світового банку, Світової організації торгівлі. Передбачається, окрім того, участь у зустрічі народних депутатів України, які є фахівцями в сфері економіки і представляють різні політичні партії.

Також у заході візьмуть участь представники Національного та комерційних банків, керівники міністерств економічного блоку уряду.

За результатами зустрічі передбачається визначити найбільш актуальні заходи державної антикризової політики, насамперед для врахування в роботі над проектом Державного бюджету України на 2010 рік.


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.