Новости Экономика президентдолгправительство

Борг Украни наприкінці цього року становитиме 193 млрд. грн., в наступному - 343 млрд. грн - В. Ющенко

base article image

Державний борг України у цьому році складатиме 193 млрд. гривень, в наступному — 343 млрд. грн. Про це заявив Президент України Віктор Ющенко на зустрічі з науковцями, експертами щодо проблем економічної і фінансової кризи і перспектив розвитку економіки.

“Державний борг на 1 січня 2009 року складав 90 млрд., на грудень місяць поточного року державний борг буде складати 193 млрд., на грудень наступного року урядом планується 343 млрд. грн.”, - сказав він.

Президент також висловив здивування щодо думок про те, що кредити не зашкодять економіці України.

“Мені дивно, що дуже так поширено лунає заклик, що нічого страшного не має. Запозичувати Україні треба, бо в нас рівень зовнішнього боргу не є такий критичний, як у деяких країнах, в тому числі Заходу. Питання навіть не у величині боргу, а питання в тому як він покривається. Якщо ми малюємо, що наступному році уряд запозичує 150 млрд. і це буде друкарський станок, то такої політики запозичення Національна економіка не витримає. Уряду України міжнародні запозичення ніхто не надає, внутрішні корпоративні запозичення ніхто не надає. Єдиний хто може надати цю позику, це Національний банк. Другими словами включити емісійний станок ”, - сказав Президент.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.