Новости Экономика кризисэкономика

Українські підприємства з початку року зменшили об'єм реалізованих послуг на 17%

base article image

Обсяг послуг, реалізованих споживачам підприємствами сфери послуг, за січень-серпень 2009 р. становив 118,4 млрд грн, що склало у порівнянних цінах 83% від рівня відповідного періоду минулого року.

Такі дані оприлюднив Державний комітет статистики на офіційному сайті.

В середньому одним підприємством було реалізовано послуг на 2286,6 тис. грн. Значення цього показника було найбільшим на підприємствах міст Києва, Севастополя та Одеської області (відповідно 8115,8 тис. грн, 3957,9 тис. грн, 3130,6 тис. грн).

Протягом серпня 2009 р. у структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності порівняно з відповідним місяцем 2008 р. значних змін не відбулося. На долю послуг різних видів транспорту, пошти й зв'язку припадало більше половини (62,6%) загального обсягу послуг. Майже чверть склали послуги з проведення операцій з нерухомим майном, оренда, інжиніринг та надання послуг підприємцям (24,6%).

У серпні обсяг послуг, реалізованих споживачам підприємствами сфери послуг, становив 16,0 млрд грн, або 79,4% (у порівнянних цінах) від рівня відповідного місяця минулого року. Частка послуг, реалізованих населенню, збільшилась на 1,1 в. п. і становила 30,3% загального обсягу реалізованих послуг.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.