Новости Экономика бюджетдус

Проект бюджету передбачає 130 млн. грн. на здоров'я депутатів

base article image

Фінансування Державного управління справами в урядовому проекті держбюджету-2010 збільшується практично за 99% позицій.

Це на фоні скорочених на 192 млн. гривень у порівнянні з поточним роком витрат на законотворчу діяльність народних депутатів.

Згідно з проектом бюджету, в 2010 році на 21 млн. гривень більше (зростання — 18,7%) виділяється на забезпечення діяльності президента, 22 млн. — на реконструкцію Маріїнського палацу, 10 млн. — на аварійно-відновні роботи в Києві по вул. Срібнокільській, 20.

На стаціонарне лікування 43,4 тис. депутатів наступного року виділять 130 млн. гривень, зокрема 122 млн. — за загальним фондом (зростання витрат за цим фондом — 34,5%), що складає по 2 тис. 995 гривень на рік на кожного депутата.

На поліклінічно-амбулаторне обслуговування в бюджеті виділяється по 1 тис. 664 гривень на рік на кожного з 55 тис. закріплених.

При цьому на боротьбу з оргзлочинністю силами підрозділів МВС виділяється 9,8 млн. гривень, на дошкільне виховання і позашкільну роботу з дітьми співробітників МВС — 46,2 млн. Водночас на ті ж позашкільні цілі, але по лінії Міносвіти на всю країну виділяється 37 млн. гривень.

На санепідконтроль і дезинфекційні заходи бюджет передбачає 1,7 млрд. гривень. На окрему програму по боротьбі з епідеміями — 500 тис. гривень.

На захист суспільної моралі планують витратити менше 10 коп. на душу населення на рік — за бюджетною програмою "Забезпечення контролю у сфері захисту суспільної моралі".

За матеріалами: «Українська правда»

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.