Новости Экономика безработицапрацедавці

На кого полюють працедавці?

base article image

Сьогодні на вітчизняному ринку праці найбільший попит на програмістів, лікарів і менеджерів з продажу.

Про це заявила головний редактор сайту з працевлаштування «JOB.ukr.net» Віра Ткаченко.
«Перші і треті вже другий рік поспіль входять в трійку найбажаніших спеціалістів. Цієї осени тенденція не зміниться», - сказала вона.

При цьому В. Ткаченко уточнила, що медпрацівники входять у список спеціалістів, заробітні плати яких навіть під час кризи зросли — протягом останніх півроку працедавці (переважно приватні медзаклади) збільшили зарплатні пропозиції для них на 50%.

«У програмістів за останні півроку заробітні плати зросли на 5%. Зарплати медиків і програмістів, думаю, протягом осені не зміняться», - переконана В. Ткаченко.
Менеджер зв'язків з громадськістю міжнародного кадрового порталу «HeadHunter» Валерія Котляренко вважає, що чудес цієї осені не станеться.

«Орієнтуючись на тенденції літнього періоду, можна з упевненістю сказати, що найбільш популярними будуть спеціалісти наступних галузей: «Продаж», «ІТ/Телеком», «Бухгалтерія/Фінанси», «Маркетинг/Реклама/PR», - уточнила вона, виділивши роль маркетологів, оскільки сьогодні ці спеціалісти котуються на ринку у частині «управління продажем через маркетинг».

При цьому керівник відділу рекрутингу київського офісу рекрутингової компанії «Dopomoga» Олена Петрова вважає, що восени будуть користуватися попитом маркетингові й сейлз-спеціалісти, ІТ-працівники, виробничий персонал середньої і вищої ланки.

За матеріалами «Деньги.ua».

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.