Новости Экономика ющенконафтогаз

В. Ющенко підтримує плани "Нафтогаз України" щодо погашення єврооблігацій

base article image

Президент України Віктор Ющенко підтримує плани НАК "Нафтогаз України" здійснити погашення або своп єврооблігацій на $500 млн.. Про це Президент України Віктор Ющенко заявив в інтерв'ю Bloomberg, повідомила головна служба інформаційної політики Секретаріату Президента.

В. Ющенко також підкреслив, що згідно з газовим договором з Росією, Україна отримує за транзит газу менше, ніж будь-яка інша європейська країна. Такі умови призвели до збитків "Нафтогазу" на 33 млрд грн ($3,9 млрд..), що змусило її шукати зовнішнього фінансування. "Якби нам лише вдалося підвищити тарифи на транспортування газу через територію України, принаймні до того найнижчого рівня, який сьогодні платять країни Європи, - "Нафтогаз України" отримав би додатково $2,5 млрд.. … "Нафтогазу" потрібно дати шанс" – сказав В. Ющенко.

Довідка: своп — угода про обмін активів, процентних виплат, процентних ставок або інших характеристик, вказаних в угоді, з метою оптимізації структури капіталу компанії і отримання додаткового доходу. Угода між двома учасниками ринку про обмін у майбутньому платежами відповідно до умов угоди. Фактично своп полягає в зміні грошового потоку з одними характеристиками на грошовий потік з іншими характеристиками.

Традиційно свопи ділять на дефолтні свопи, свопи на активи, свопи на сукупний дохід.


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.