Новости Экономика опзприватизация

Продаж Одеського припортового знову призупинений

base article image

Окружний адміністративний суд Києва призупинив проведення конкурсу з продажу 99,567% акцій ВАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ) за позовом ВАТ "Дніпроазот".

Про це заявив адвокат "Дніпроазота" Олексій Нижник.
 
"У рамках позову "Дніпроазот" подав клопотання про вжиття заходів забезпечення, які суд частково задовольнив, прийнявши відповідну ухвалу, зокрема, заборонив Фонду держмайна та конкурсної комісії проводити конкурс", - сказав він.

За його словами, цим визначенням суд також тимчасово заборонив допускати до участі в конкурсі російське ТОВ "Азот-Сервіс".

Нижник пояснив, що "Дніпроазот" оскаржує законність участі цієї компанії в конкурсі, тому що в її статутному капіталі частка іноземної держави перевищує 25%.

Адвокат зазначив, що в цілому "Дніпроазот" подав позов до суду у зв'язку з численними порушеннями, допущеними, на його думку, в ході приватизації ОПЗ, які не дозволили йому взяти в ній участь.

Нижник уточнив, що слухання справи по суті призначено на 7 жовтня.

Як повідомляв ГолосUA, 5 липня Фонд держмайна оголосив конкурс з продажу 99,567% акцій ВАТ "Одеський припортовий завод". Стартова ціна складає 4 млрд. гривень. Конкурс повинен відбутися 29 вересня.

Термін прийняття заявок на участь в конкурсі з продажу акцій ОПЗ закінчився 21 вересня. Всього були представлені заявки від трьох компаній: російського ТОВ "Азот-сервіс" та українських ТОВ "Фрунзе-Флора" і ТОВ "Нортіма".

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.