Новости Экономика зарплатадолг

Харківська область та Київ - найбільші в країні боржники з виплати зарплат

base article image

У Харківській області та столиці - найбільші борги з виплати заробітних плат.

Про це сьогодні на прес-конференції заявив голова Національного форуму профспілок України Мирослав Якібчук, передав кореспондент ГолосUA.

За його словами, найбільше завинили перед робітниками у Харківський області – 61,67 мільйонів гривень, друге місце у столиці – 58,8 мільйонів гривень і третє у Черкаської області – 26 мільйонів гривень.

Найбільший боржник у країні, за даними НФПУ, завод ім. Малишева, який винен своїм працівникам 22,1 мільйони гривень, ДП “Генератор” - борг 15,5 млн грн, комунальні підприємства Харкова – 13 млн грн та київський авіаційний завод “Авіант” - 11 млн грн.

“До нашого переліку боржників не увійшли підприємства з поточною заборгованістю, лише з “хронічною”, - наголосив М. Якібчук.

При цьому він зазначив, що металургійні підприємства практично єдині на сьогодні дотримуються КЗОТу і виплачують звільненим працівникам належні компенсації.

Найменше боргів по країні і Чернівецькій області – 52 тисячі гривень завинив своїм працівникам ТОВ “Сузір'я” швейна фабрика.

За даними профспілок заборгованість на держпідприємствах становить 190 мільйонів гривень з 1,56 мільярду гривень загального боргу по державі.

А. Береза

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.