Новости Экономика амкубензин

Антимонопольний комітет розробив низку пропозицій щодо регулювання цін на нафтопродукти

base article image

Антимонопольний комітет України планує направити Кабміну свої пропозиції щодо регулювання ситуації на ринку нафтопродуктів.

Про це повідомив журналістам в.о. голови АМКУ Олександр Мельниченко.

За його словами, АМКУ завершує дослідження ситуації на ринку нафтопродуктів і найближчим часом планує оголосити результати такого дослідження.

Мельниченко наголосив, що АМКУ займається розслідуванням діяльності найбільших операторів на ринку нафтопродуктів.

"Мало того, що ми будемо приймати певні рішення, які будуть стосуватися конкретних суб'єктів господарюванні, які пов'язанні з можливими ознаками зловживання монопольним становищем чи антиконкурентними узгодженими діями, ми ще підготували уряду цілу низку своїх власних пропозицій, які будемо просити розглянути або на засіданні уряду, або у складі цієї робочої групи, яка створена за нашою ініціативою за участю деяких профільних міністерств і антимонопольного комітету", – наголосив О.Мельниченко.

В.о. голови АМКУ висловив сподівання, що пропозиції його відомства будуть враховані, в наслідок спільної роботи в рамках робочої групи будуть напрацьовані рішення, завдяки яким ринок нафтопродуктів стане більше прозорим, а процес ціноутворення більш прогнозованим.

За матеріалами: РБК-Україна

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.