Новости Экономика металургіяэкспорт

Українським металургам дозволили постачати продукцію до Євросоюзу та Індії

base article image

Українським металургам знову дозволили ввозити до Європи зварні труби, а також трубки і профілі із заліза та сталі.

Експортувати вказану продукцію можна вже зараз, зважаючи на завершення Європейською Комісією процедури антидемпінгового розслідування.

При цьому в Кабміні підкреслили, що окрема заслуга в цьому належить Міністерству економіки, що зуміло довести безґрунтовність звинувачень щодо українських експортерів. Нагадаємо, що процедура антидемпінгового розслідування тривала протягом 10 місяців, з листопада 2008 року.

Тоді ж з боку Індії було вжито аналогічних заходів, спрямованих на те, щоб не допустити на внутрішній ринок продукцію українських металургів, зокрема, продукцію сталевого прокату. Наразі це розслідування також завершене на користь України.

Застосування антидемпінгових процедур - звичайні заходи, що є важливим складником протекціоністської політики будь-якої з країн світу, спрямовані на захист вітчизняних товаровиробників.

Україна, зокрема, має повне право, спираючись на Закон Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту, застосовувати ті ж заходи щодо зарубіжних держав. Проведенням антидемпінгових розслідувань у нашій країні займаються Мінекономіки, Держприкордонслужба і Міжвідомча комісія з питань міжнародної торгівлі.

Тим часом, ініціювати проведення такого роду розслідування може будь-який національний товаровиробник, а також фізична або юридична особа, що діє від його імені. Термін розслідування визначає Міністерство.

За матеріалами: Ліга

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.