Новости Экономика алкогольпродаж

Продаж алкоголю з хлібом і цукерками заборонять

base article image

Голова комітету Верховної Ради з питань аграрної політики і земельних ресурсів Микола Присяжнюк 28 вересня зареєстрував проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України «Про впорядкування роздрібної торгівлі алкогольними напоями і боротьбу з алкоголізмом».

Документом пропонується продавати алкогольні напої лише в спеціалізованих магазинах або «відділах, що мають окремий вхід».

Продаж алкоголю в роздріб разом з товарами «широкого вжитку» пропонується заборонити.

Розміщення спеціалізованих магазинів також буде обмежено: забороняється їх відкриття на відстані менше 100 м від будівель органів місцевого самоврядування, держустанов і військових частин, на відстані менше 200 м від дитячих, учбових, наукових установ, а також установ з охорони здоров'я, а також на зупинках суспільного транспорту, вокзалах, в портах, аеропортах. Крім того, в місцях організації масових заходів торгівлю алкоголем також пропонують заборонити.

«Ці заходи вжиті задля протидії розповсюдженню алкоголізму», - сказав М.Присяжнюк.

Роздрібні точки продажу повинні перейти на нові правила торгівлі алкоголем після закінчення терміну дії ліцензій, але не пізніше чим через рік після набуття чинності закону, наголошується в проекті.

За словами автора законопроекту, подібна практика існує в багатьох країнах Європи і в США.

За матеріалами «Коммерсант-Украина» .

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.