Новости Экономика мвф дефолт

Міжнародний валютний фонд прогнозує дефолт у 2010 році

base article image

Міжнародний валютний фонд на кінець 2009-початок 2010 рр. прогнозує дефолти корпорацій, погіршення ситуації з державними та муніципальними фінансами. Рівень корпоративних дефолтів у США оцінений майже у 5%, а у Європі — більше 11,5%. Про це повідомив Український бізнес ресурс.

Ризики європейців визначили більшими через повільне регулювання та списання проблемної заборгованості.

Міжнародний валютний фонд переглянув свої прогнози стосовно втрат світової економіки від фінансової кризи. За новими розрахунками, втрати будуть на 600 млрд. доларів менше — три трлн. 400 млрд.

Головний аналітик інвестиційної компанії з цього приводу сказав так: «Банківський сектор скоріше за все уникне хвилі дефолтів, оскільки там державні вливання капіталу. Основним сектором, де є недостатня кількість робочого капіталу і недостатність прибутковості, на даний момент є будівельна галузь — машинобудівництво, металургійні компанії. Оскільки багато угод зі злиття та поглинання в металургійному секторі укладалось до кризи, багато металургійних компаній мають величезні борги. І в цих компаній з врахуванням падіння різкої прибутковості можуть виникнути проблеми з погашенням своєї заборгованості».

За матеріалами Український Бізнес Ресурс.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.