Новости Экономика амкустатус

АМКУ просить надати йому статус правоохоронних органів

base article image

Антимонопольний комітет України виступає за надання йому статусу правоохоронних органів для підвищення ефективності своєї діяльності.

Про це цьогодні повідомив в.о. голови АМКУ Олександр Омельченко під час проведення круглого столу, присвяченому обговорюванню проекту концепції розвитку комітету, передав кореспондент Голос.UA.

За його словами, надання такого статусу дозволить комітету підвищити ефективність в розслідуванні порушень антимонопольного законодавства. „Зокрема, без статусу правоохоронних органів нам дуже складно здійснювати збір доказів в ході розслідувань. Щоб вилучити докази – повинні бути процесуальні норми, санкція суду і безпосередній вхід в середину суб`єкта господарювання. А це вже функція силовиків” – пояснив О.Мельниченко.

Крім цього, на думку посадовця для удосконалення правових основ захисту економічної конкуренції в Україні потрібно запровадити кримінальну відповідальність за суспільно небезпечні антиконкурентні дії суб`єктів господарювання через внесення відповідних змін до Кримінального кодексу.

Є.Стеценко.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.