Новости Экономика сахарцены

Уряд України підвищив мінімальну ціну на цукор на 16,6%

base article image

Кабмін ухвалив рішення про підвищення мінімальних закупівельних цін на цукор на 16,6% – до 4,5 тис. грн за т (з ПДВ), буряку на 17,3% – до 258 грн за т вчора, 5 жовтня.

Про це повідомило джерело в Мінагрополітики.

"Рішення схвалене, але ще не підписано", - уточнив співбесідник видання. Наприкінці вересня уряд встановив мінімальні ціни на цукор на рівні 3,75 тис. грн за т, цукрового буряку – 220 грн за т.

"Уряд переглянув мінімальні закупівельні ціни на цукор, врахувавши об'єктивні чинники – зростання курсу долара, ціни газу і інших складових собівартості", - пояснило джерело в Мінагрополітики. Підвищення мінімальних цін, за його словами, необхідне також для закупівлі цукру в Агрофонд.

Раніше міністр економіки Богдан Данилишин заявляв, що собівартість виробництва цукру в Україні – 3,6 тис. грн за т, а його ціна в роздріб не повинна перевищувати 4,3 грн. У високих цінах на цукор в роздріб Мінекономіки звинувачувало його виробників і обіцяло перевірити компанії, що підвищили в червні оптові ціни на нього з 4,5 тис. грн за т до 5-5,1 тис. грн за т.

За матеріалами: «Коммерсант-Украина»

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.