Новости Экономика госбюджетпрогноз

Держбюджет-2009 недоотримає до 35 мільярдів гривень

base article image

Верховна Рада України заслухала інформацію Кабінету міністрів щодо виконання Держбюджету України за перше півріччя 2009 року.

Зокрема, подаючи інформацію, заступник міністра фінансів Анатолій М'ярковський заявив, що уряд робить усе можливе для забезпечення надходження у прибуткову частину бюджету на 2009 рік. «Згідно із бюджетом на цей рік, українці повинні були отримати, відповідно до плану, компенсацію за внесками до «Ощадбанку». Проте частину коштів на це не було направлено, тому приватизація державних об'єктів була заблокована», - сказав він.

З доповіддю по Держбюджету-2009 виступив також голова Рахункової палати Валентин Симоненко. «Згідно з експертними оцінками, Держбюджет-2009 створювався на основі нереалістичних макроекономічних показників, а тому жодна антикризова програма уряду не буле реалізована», - сказав він.

Симоненко також зазначив, що сьогодні спостерігається тенденція до зриву надходжень до Державного бюджету. «За прогнозами експертів, загальний фонд бюджету недоотримує 30 — 35 млрд. грн.», - сказав він.

О. Каретнікова

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.