Новости Политика верховная радапорошенкокандидатдоверие

Вже вкотре намагається прорватися до Верховної Ради

base article image

Кандидат по 123-ому виборчому округу від Блоку Петра Порошенка – Тарас Батенко. До всіх регалій Тараса Івановича можна сміливо додати ще одну – „засівальник”. Він наполегливо сіє, незважаючи на погоду. Бо сіє грошима. Не жалкує їх. Бо сіє не своїми.

Батенко Тарас Іванович – один із найймовірніших кандидатів у народні депутати Верховної Ради. Пан Батенко, на сьогодні, посідає посаду директора магістральних нафтопроводів «Дружба», яку отримав завдяки тому, що в свій час вдало «побратався» із своїм кумом, паном Лазорком . Як політолог за фахом став директором нафтової компанії, не маючи ані економічної, ані технічної освіти?!

На цей момент кандидат доволі активно проводить свою передвиборчу агітацію. Його кампанія досягнула таких масштабів, що його агітаційну пресу можна знайти навіть у церквах. За час Революції Гідності ми мали можливість дізнатись скільки коштує «духовна підтримка» та благословення, а враховуючи передвиборчий ажіотаж – ціни зросли вдвічі ( але нагадаємо що на виборах 2012 Священників, що агітували за за пана Батенка, покарала суровими доганами Львівська архиєпархія Української греко-католицької церкви )

300 тис. гривень за рік – це менше, аніж 30 тис. гривень щомісяця. За ці гроші можна жити, понад те - непогано жити. Але цієї заробітної плати недостатньо, щоб наповнювати Благодійний фонд свого імені, асфальтувати дороги, міняти у школах вікна та наймати армію охоронців і агітаторів. Тому перше і найважливіше запитання від громадськості та журналістів до кандидата: - А звідки кошти, Тарасе Івановичу?!

Прихильник золотого тельця, Тарас Іванович помилково вірить у те, що грошима можна купити прихильність виборців. Називає себе політологом, але вперто не бажає помічати, що змінився час, країна, виборці. І довіру потрібно завойовувати, а не купувати. Довіра людей – не машина і не посада: її після загибелі Небесної сотні уже не купиш! А Небесна сотня загинула за те, щоб і посади в Україні не продавалися .

Відтак можемо робити висновки: Тарас Батенко скоріш за всього - це просто лялька у чиїхось вмілих руках. При тому руки ці належать людині, яка зайвий раз світитися на публіці не бажає. Його забаганки і завдання на публіці виконує кандидат-засівальник Тарас Батенко.Отже виникає ще одне Гостре питання : - Хто стоїть за Тарасом Батенко ?

Адже саме власних коштів кандидату в депутати явно не вистачає на таку " потужну передвиборчу кампанію ".

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.