Новости Экономика банкгпусбу

Банк «Надра» завтра передасть списки недобросовісних позичальників в СБУ і ГПУ

base article image

Списки недобросовісних позичальників банку «Надра» будуть передані СБУ і ГПУ 12 живня, повідомили ГолосUA у прес-службі банку.

«На виконання Указу Президента України № 813/2009 “Про заходи щодо забезпечення відновлення стабільності в банківській системі” з 9 жовтня у «Надра-банку» організована наступна схема роботи. На рівні Центрального офісу та регіональних управлінь створені Робочі групи у складі фахівців «Надра-банку» і представників Національного банку України. Завдання Робочих груп — досягнення компромісу щодо погашення простроченої заборгованості недобросовісними позичальниками», - говориться у повідомленні фінустанови.  

Протягом п’яти днів банк планує провести переговори з недобросовісними позичальниками — фізичними особами, загальна заборгованість яких складає 1,5 млрд. гривень, представниками малого та середнього бізнесу, сума заборгованості яких становить 658 млн. гривень, і клієнтами корпоративного бізнесу, заборгованість яких складає 6,4 млрд. гривень.

Станом на 9 жовтня в цілому по банку було проведено з позичальниками більше 400 зустрічей. 10% від загальної кількості запланованих зустрічей з недобросовісними позичальниками не відбулися, оскільки клієнти відмовилися брати участь у переговорах з Робочою групою.

«У зв’язку з цим, банк сформує списки з цими позичальниками для передачі їх в понеділок до СБУ і Генеральної прокуратури для подальшого реагування», - зазначили у прес-службі.


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.