Новости Экономика россиякризис

Реальні втрати економіки РФ через кризу перевищили всі очікування — Д. Медведєв

base article image

Реальні втрати економіки Російської Федерації через кризу перевищили всі очікування як російських, так і зарубіжних експертів. Про це заявив Президент РФ Дмитро Медведєв.

“Якщо говорити про власне економічні сценарії Росії, то потрібно визнати, що ми пробили дно найважчих сподівань (...). Реальне падіння ВВП, яке ми очікуємо за результатами цього року, може скласти, можливо, 7,5%. Це складна цифра”, - заявив Д. Медведєв під час бесіди з директором інформаційних програм Першого каналу Кирилом Клеменовим.

Водночас президент РФ зауважив, що якщо говорити про соціальні наслідки кризи, то ситуація прямо протилежна.

“Ми змогли у результаті достатньо все-таки розумного використання антикризових заходів уникнути найгіршого у частині, що стосується безробіття, та в частині, що стосується прямих фінансових наслідків кризи, роботи банківської системи, роботи реального сектору. Тобто у цьому сенсі ті негативні очікування, які були, вони все-таки у соціальному плані виявились меншими, ніж було прийнято говорити”,- підкреслив Д. Медведєв.

За його словами, дуже сильно від кризи постраждала російська промисловість. “Сільське господарство, на відміну від промисловості, яке у нас впало майже на 14% за півроку, не отримало таких серйозних збитків”, - зауважив Д. Медведєв.

За матеріалами “РИА “Новости””.


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.