Новости Политика кировоградщинавыборы кандидатмажоритаркаэкзит-пол

Екзит-пол: Олесь Довгий перемагає з результатом в 32% по 102 округу (Кіровоградська область)

base article image

За даними екзит-полу, проведеного Центорм-консалтинг спільно з Всеукраїнською громадською організацією «ПЕРЕДОВІ ПРАВОВІ ІНІЦІАТИВИ» на замовлення Громадської організації «Вільний громадянин» в день голосування, 26 жовтня в одномандатному виборчому окрузі №102 Кіровоградської області, кандидат в народні депутати України Олесь Довгий впевнено перемагає своїх опонентів з результатом 32% голосів.

Про це повідомляє From.ua.

Екзит-пол проводився на виході з дільниць шляхом анкетування виборців, які вже проголосували. На території 30 виборчих дільниць округу №102 було опитано 2 981 особа, що становить 17% від загальної кількості звичайних виборчих дільниць.

Як свідчать результати проведеного екзит-полу, за Олеся Довгого (самовисування) проголосували 32% виборців. На другому місці – Вадім Бондар (кандидат від партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА») з результатом 11,8%. Кандидат в народні депутати Андрій Лаврусь (самовисування) набрав 7,9%.

41% опитаних виборців відмовилися дати відповідь за кого віддали свої голоси.

Станом на 16.00 за даними окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №102, явка виборців складає 47,29%. В межах округу проживає 150 825 людей виборчого віку. Похибка не перевищує 1,5%.

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.