Новости Экономика кризисэкономика

Друга хвиля кризи в Україні неминуча - експерт

base article image

Друга хвиля економічної кризи неминуча як для світу, так і для України.

Про це сьогодні повідомив незалежний економічний експерт Борис Кашнірук, передав кореспондент ГолосUA.

«Українську і світову економіку чекає друга хвиля економічної кризи. Поліпшення, яке ми спостерігаємо сьогодні, відбулось виключно за рахунок «включення верстату» та збільшення зовнішнього боргу країн», - зауважив експерт.

Він переконаний, що незабаром світ змушений буде припинити таке велике вливання коштів в світову економіку і тоді відбудеться друга хвиля світової кризи, а разом з нею почнеться погіршення і в українській економіці.

Однак, експерт переконаний, що фінансова криза не головна проблема в Україні, головною проблемою, на його думку, є залежність країни від експорту та повне ігнорування урядом реформ.

«В українській економіці фінансова криза не є головною проблемою. Найбільші проблеми України — це велика залежність від експорту та відсутність реформ», - зазначив експерт.

Таку ж думку висловив виконуючий обов'язки головного редактора журналу «Експерт України» Андрій Блінов, зауваживши при цьому, що наступного року чекати поліпшення фінансового стану населення не варто.

«На сьогодні ми вже маємо показник безробіття в Україні 10%. Не покращиться він і наступного року», - додав А.Блінов.

Погодившись з цим твердженням старший економіст міжнародного Центру перспективних досліджень Ільдар Газизуллін, зазначив, що в Україні, на відміну від багатьох країн, фінансова криза спричинила глибоку соціальну кризу.

«Фінансова криза у нашій країни посилює соціальну кризу і наступного року рівень бідних людей в Україні зросте ще більше», - додав експерт.

Ю. Жданович


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.