Новости Политика коломойскийгубаревбезлерднрпранкербеспорошенкоукраина

Коломойський сепаратистам: «Хочете - вивісимо прапор Дніпропетровської народної республіки» (ВІДЕО)

base article image
«Переговори» Ігоря Коломойського з донецькими терористами обростають новими подробицями. Сьогодні в Youtube з'явилася чергова серія «одкровень» дніпропетровського губернатора, який упевнений, що розмовляє по скайпу з одним із лідерів сепаратистів Павлом Губарєвим (насправді «під маскою» Губарєва ховається відомий своїми телефонними розіграшами пранкер Олексій Lexus).
У новому епізоді «терорист» запевняє олігарха, що помічник російського президента Владислав Сурков, що «курирує» Україну, зацікавився пропозиціями Коломойського. Губернатора просять пояснити, яким чином він збирається зробити депутатами Верховної Ради ватажків проросійських бойовиків.
Губернатор пояснює, що обиратися до парламенту сепаратисти зможуть по мажоритарних округах. Таким чином у парламент він обіцяє завести всіх, хто має український паспорт - лідера ДНР Олександра Захарченка, командира горлівських бойовиків Безлера і самого Губарєва. З громадянами Росії, пояснює олігарх, все буде складніше. Однак Ігорю Гиркину-Стрєлкову (полковник ФСБ, відомий польовий командир терористів - ред.) Коломойський береться допомогти.
- Для нього залишимо округ, - каже губернатор. - Нехай прийме українське громадянство. Той, хто там обрався, складе повноваження, а він дообереться.
Коломойський впевнений, що таким чином терористи зможуть створити в парламенті групу з 22 депутатів-мажоритарників. Він, нібито, вже спілкувався з цього приводу з «першим» (мається на увазі президент Петро Порошенко - ред.). І той сказав, що це «хороша ідея».
«Губарєв» уїдливо запитує, чи не збирається Коломойський що-небудь підривати, мабуть, натякаючи на звинувачення, які постійно тиражуються в російській пресі за адресою губернатора. Однак олігарх переконує свого партнера в солідарності з сепаратистами, демонструючи, що він навіть готовий «вивісити прапор Дніпропетровської народної республіки».
Пранкер стверджує, що це не останній ролик за участю Коломойського. Далі буде.

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.