Новости Экономика банкгаз

«Укргазбанк» претендує на 11 млрд. грн. заборгованості «Нафтогазу України»

base article image

Національний банк України розглядає можливість реструктуризації позик шляхом передачі «Укргазбанку» 11 млрд. грн. кредитів «Нафтогазу Укравїни» і боргу перед НБУ.

 «В рамках внутрішньої реструктуризації буде підписаний меморандум між НБУ, «Нафтогазом», «Ощадбанком» і «Укргазбанком», - повідомило джерело, знайоме з ситуацією в кампанії.

При цьому у самому відомстві таку інформацію не підтвердили, але й не спростували, на відмінну від голови правління «Ощадбанку» Анатолія Гулея.

«Я готовий віддати частину активів і пасивів в «Укргазбанк», щоб покращити його фінансові показники і дати можливість стати повноцінним операційним банком для «Нафтогазу», - сказав він.

За даними НБУ, станом на 1 жовтня «Ощадбанк» посідав друге місце за активами (60,72 млрд. грн.) з капіталом 16,84 млрд. грн. і кредитним портфелем в 43,07 млрд. грн. Борг перед Нацбанком складав 15,26 млрд. грн. "Укргазбанк" посідав 17 місце за активами (12,94 млрд. грн.) з капіталом 2,77 млрд. грн. і кредитним портфелем 8,71 млрд. грн.

За даними рейтингового агентства «Fitch», на 1 липня 2009 року 54% кредитного портфеля «Ощадбанка» були видані «Нафтогазу», тобто 22,4 млрд. грн.

За матеріалами: «Коммерсант-Украина»

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.