Новости Экономика нбубанки

НБУ посилив вимоги до банків

base article image

Під тиском Міжнародного валютного фонду Національний банк України посилив вимоги до банків, що бажають продовжити виплату кредитів рефінансування.

Як повідомили в регуляторі, правління НБУ готове відтермінувати погашення кредитів рефінансування за умови сплати мінімум 20% наданої позики.

«Перша «партія» банків — ті, що рефінансовувалися НБУ у вересні-жовтні 2008 року, - встигли отримати нормальні умови пролонгації (тобто, без необхідності сплачувати 20% від суми). Але протягом останніх двох-трьох тижнів НБУ під тиском МВФ посилив умови», - сказав один із співвласників одного з банків.

Тим не менше, НБУ частково задовольняє прохання банків пролонгувати отримані кредити. Згоду на пролонгацію отримав другий найбільший боржник - «Промінвестбанк».

«Нам пролонгували рефінансування на суму 2,3 млрд. грн. З цієї суми ми повинні були сплатити 1 млрд. грн. 31 серпня, ще 1,3 млрд. грн. - 28 вересня. Кредити продовжили до вересня і жовтня 2010 року», - повідомив перший заступник голови правління «Промінвестбанку» В'ячеслав Юткин.

За матеріалами: «Дело»

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.