Новости Экономика жильецены

На сьогодні українці можуть купити собі житло у 20 кв. м.

base article image

На сьогодні пересічна українська родина з середньою заробітною платою в 2 500 — 3 000 грн. може дозволити собі житло у 19-20 кв. м.

Про це повідомив радник інвестиційно-банківського департаменту «Dragon Capital» Олексій Зеркалов, передав кореспондент ГолосUA.

«На сьогодні українська родина, що збирається купити в кредит квартиру у 60 кв. м., мусить заробляти 43 000 грн. на рік. При цьому термін кредиту має бути не менше 15 років, а ставка - 20%. Це просто нереальні ціни», - зауважив О.Зеркалов.

Експерт наголосив, що навіть після значного зниження цін на житло, воно не стало доступним для більшості українців і кількість проданих квартир за останній рік лише зменшилось.

В свою чергу, керівник відділу стратегічного консалтингу компанії «Knight Frank» Наталя Проніна, зазначила, що на ринку елітного житла падіння цін на нерухомість було лише «технічним», обумовленим девальвацією гривні.

«Ціни на елітну нерухомість знизились на 23% - це в доларовому еквіваленті. В гривні — вони залишились на попередньому рівні», - зазначила Н.Проніна.

Експерт зазначила, що до президентських виборів ситуація на ринку елітного житла істотно не зміниться і залишатиметься на сьогоднішньому, порівняно стабільному рівні.

«До президентських виборів ситуація на ринку елітної нерухомості не зміниться. Якщо ж після виборів економічна та політична ситуації в країні стабілізуються, то ринок житла може почати відроджуватись вже навесні наступного року», - наголосила Н.Проніна.
 
Ю.Жданович


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.