Новости Экономика кпумвф банки

МВФ ще нікого від кризи не врятував — П. Симоненко

base article image

Позики від Міжнародного валютного фонду це не витягнули з кризи економіку жодної країни. Такі кредити тільки посилюють ярмо на шиї країни.

Про це заявив лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко, перебуваючи з робочою поїздкою на Кіровоградщині.

Натомість, кандидат у Президенти запропонував власне рішення для розвитку України.

“Треба використати наші внутрішні ресурси для того, аби дати відповідь: оце ми маємо, чогось не вистачає, і тоді думаймо, аналізуймо, прогнозуймо, як брати кредити. А що зараз можна зробити? Блок лівих і лівоцентристських сил пропонує: якщо ми повертаємо монополію на горілку і на тютюн, то ми маємо сьогодні джерело, яке забезпечує 30% наповнення державного бюджету. А те, що зараз робить Тимошенко, коли підвищує ціни на горілку, так вона просто переклала тягар відповідальності олігархів на нашу з вами кишеню”, - заявив П. Симоненко.

Також головний комуніст країни зазначив, що ще одним аспектом подолання економічних негараздів є оздоровлення банківського сектору.

“Банківська сфера не допомагає державі, а, навпаки, видає кредити під 30% річних. Хіба можна в таких умовах працювати? Ні, це обмежує товарну масу, обмежує обіг грошей, і зменшує надходження до державного бюджету. Ми пропонуємо державну політику, 5% кредити, а це - збільшення виробництва, обіг грошей і знову надходження до держбюджету”, - пояснив свою ідею лідер КПУ.

Н. Виноградська

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.