Новости Экономика укрзализныцяпасажири

"Укрзалізніця" недоотримає цього року 5 млрд грн від пасажирів

base article image

"Укрзалізніця" в січні-вересні 2009 року скоротила розмір чистого прибутку на 64,5% порівняно з аналогічним періодом 2008 року – до 572,8 млн гривень

Про це повідомила прес-служба компанії.

Перевезення вантажів за звітний період скоротилося на 29,3% – до 282,2 млн тонн, у тому числі транзитних – на 38,9%, до 33,3 млн тонн.

Транспортування пасажирів за підсумками дев'яти місяців знизилося на 5% – до 379,7 млн чоловік.

Згідно з інфорамцією, втрати від перевезення пасажирів в січні-вересні склали 3,2 млрд гривень, з яких 1,7 млрд гривень – від приміських перевезень. За вказаний період залізниці надали послуги з перевезення пасажирів пільгових категорій на суму 380,4 млн гривень, проте отримали компенсацію лише на суму 926 млн гривень.

У повідомленні також наголошується, що за підсумками 2009 року "Укрзалізніця" недоотримає близько 14 млрд гривень доходів, з яких 7 млрд гривень – у зв'язку з падінням обсягів перевезень, 0,4 млрд гривень – у зв'язку з наданням знижок на перевезення продукції металургійних і хімічних підприємств 5 млрд гривень – від пасажирських перевезень, 0,6 млрд гривень – від пільгових умов перевезення вугілля.

Крім того, у зв'язку з підвищенням курсу долара очікується збільшення витрат на виплату кредитних зобов'язань на 1 млрд гривень.


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.