Новости Экономика металургіяконкуренція

Два українських металургійних гіганти конкурують на Близькому Сході

base article image

Два основні гравці металургійного бізнесу України – за крок до жорсткої конкуренції на ринку Близького Сходу. "Метінвест" відкриває представництва в ОАЕ та Тунісі, де вже діє "Арселор-Міттал - Кривий Ріг".  

Український "Метінвест", частина бізнес-імперії Ріната Ахметова, входить до ТОП-20 найпотужніших компаній Центральної та Східної Європи. Відкриваючи власні офіси у Тунісі та Об’єднаних Арабських Еміратах, ця компанія сподівається посилити свої позиції в регіонах, де попри кризу попит на металовироби та будівельну арматуру не зменшується.

Дотепер головним постачальником української металопродукції на ринки країн Перської затоки був найбільший горно-металургійний комбінат України - "АрселорМіттал Кривий Ріг", який віддавна має власне представництво у Дубаї. Тепер, на думку аналітиків, між двома міжнародними компаніями, що спеціалізуються на реалізації продукції українських металургів, варто очікувати запеклої конкуренції, адже найближчим часом країни Перської затоки готуються до початку реалізації великих державних програм будівництва.

Між тим, за оцінками експертів, після тяжкого падіння української металургійної галузі у період кризи, вже наступного року, за прогнозом Мінпромполітики України експорт металопродукції може зрости на 12 відсотків. Втім, негативні тенденції, закладені на початку року, неодмінно відіб’ються на показниках галузі за друге півріччя,: "Металурги вимушені шукати урядової підтримки для того, щоби боротися з монопольними проявами на ринку. Тож я чекаю, що у другому півріччі їх чекає від’ємна мінусова рентабельність"

За матеріалами: "Німецька хвиля"
 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.