Новости Экономика автомобилькризис

Виробництво автомобілів в Україні в жовтні впало на 33%, продаж авто – на 29%

base article image

В жовтні об'єм виробництва транспортних засобів в Україні скоротився в порівнянні з вереснем на 33% – з 7 тис. до 4,9 тис. одиниць автотехніки.

Такі дані оприлюднила асоціація «Укравтопром».

У асоціації вважають, що виробництво скоротилося через скорочення випуску легкових автомобілів.

Найбільше падіння в цьому сегменті у «Богдана», який випускає легкові автомобілі ВАЗ і Hyundai.

Минулого місяця з конвейєрів підприємств, що входять в структуру корпорації, зійшли на 71% менше легковичків, ніж у вересні.

Представники «Богдана» відзначають, що коливання обсягів виробництва сьогодні пов'язані із специфікою роботи корпорації. «Сьогодні ми не працюємо на склад. Виробляємо стільки, скільки можемо продати», – пояснює прес-секретар «Богдан» Сергій Красуля.

Корпорація «УкрАвто» (на заводах корпорації випускаються легкові автомобілі ЗАЗ і ВАЗ — ред.) минулого місяця скоротила випуск легкових авто в порівнянні з вереснем на 33%.

За словами начальника департаменту маркетингових комунікацій корпорації «УкрАвто» Ірини Міхальової, в жовтні ситуація на українському автомобільному ринку сильно не відрізнялася від вересневої.

«Сьогодні ми працюємо не на склад, а на ринок. Тому виробляємо рівно стільки, скільки замовляють наші трейдери», – пояснює Ірина Міхальова.

У свою чергу автомобільним трейдерам, за попередніми даними, в жовтні довелося скорочувати свої замовлення.

«Наскільки я знаю, в жовтні об'єми продажу нових автомобілів в Україні впали на 29% в порівнянні з вереснем», – відзначає генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААЇД) Олег Назаренко.

Нагадаємо, у вересні в Україні було продано більше 15 тис. нових автомобілів, що на 4% більше, ніж в серпні.

За матеріалами: «Фокус»

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.