Новости Экономика кпувргмо

КПУ пропонує зробити Україну вільною від ГМО

base article image

У Верховній Раді зареєстрований проект Закону «Про проголошення території України вільною від генетично модифікованих організмів».

Автором законопроекту є народний депутат від Комуністичної партії України Володимир Даниленко, повідомили ГолосUA у прес-службі КПУ.

Документом забороняється діяльність, пов'язана зі створенням, випробуванням і введенням ГМО у вжиток, а також виготовлення, продаж й імпорт ГМО і продуктів харчування, до складу яких входять генетично модифіковані елементи.

За недотримання вказаних імперативних норм винні особи будуть притягуватися до відповідальності. Проектом закону передбачений дозвіл на дослідження ГМО виключно в наукових цілях.

«Експерименти, проведені на мишах, дають підстави стверджувати, що вживання ГМО-продуктів небезпечне для життя. Українських громадян і без ГМО стає менше. Треба берегти народ, поки він існує як такий. Держава повинна піклуватися про здоров'я своїх громадян, а не про комерційні егоїстичні інтереси бізнесменів», - переконаний В. Данилено.

Як повідомляв ГолосUA, згідно з постановою Кабінету міністрів №468 від 13 травня 2009 року, з 1 червня 2009 року здійснюється обов'язкове маркування харчових продуктів, до складу яких входять генетично модифіковані організми.  


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.