Новости Экономика кгзкорпрокуратура

У Кіровограді порушили кримінальну справу за фактом розкрадання майна КГЗКОР

base article image

Прокуратура Кіровоградської області порушила кримінальну справу за фактом розкрадання службовими особами ДП "Дирекція Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд" (м. Долинська Кіровоградської області) і товарної біржі "Регіональна універсальна біржа" (м. Дніпропетровськ) майна держпідприємства на суму 59,5 млн грн.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Кіровоградської області.

Як відмічено в повідомленні, у вересні 2009 року службові особи КГЗКОР за попередньою змовою з представниками товарної біржі, порушуючи вимоги закону і попри введений мораторій на реалізацію державного майна, шляхом укладення незаконних договорів купівлі-продажу вчинили розкрадання майна держпідприємства шляхом його розтрати на суму 59,5 млн грн.

Кримінальна справа порушена за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (розтрата майна в особливо великих розмірах або заволодіння ним шляхом зловживання службовим положенням) Кримінального кодексу України.
Досудове слідство у справі проводить слідчий відділ прокуратури області.

Крім того, прокуратура направила до господарського суду Кіровоградської області позовні заяви на користь держави в особі Міністерства промислової політики України, Фонду державного майна України до двох товариств з обмеженою відповідальністю про визнання недійсними спірних договорів купівлі-продажу майна державного підприємства від 11 вересня 2009 року і про зобов'язання повернути державне майно.


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.