Новости Экономика симоненкокпулевые

КПУ вимагає залишити у державній власності базові галузі промисловості

base article image

Приватизація стратегічних галузей промисловості гальмує розвиток суспільства.

Про це лідер Комуністичної партії України, єдиний кандидат у Президенти від Блоку лівих і лівоцентристських сил Петро Симоненко заявив на прес-конференції у Вінниці, презентуючи передвиборну програму Блоку лівих, повідомили ГолосUА у прес-службі КПУ.

За його словами, сьогодні провідні галузі промисловості повинні залишатися виключно у державній власності. Він зауважив, що приватизація підприємств паливно-енергетичного, машинобудівного, військово-промислового комплексів та видобувної галузі не сприятиме розвитку країни.

«Ми повинні сьогодні розуміти, якщо держава не має власності, тоді держава не може планувати розвиток суспільства. Але головне — треба розуміти: держава тільки тоді буде міцною і потужною, коли у неї будуть базові форми власності», - наголосив П. Симоненко, додавши, що саме ці галузі «дають майбутнє нашій державі».

«Саме через них ми будемо вирішувати питання створення робочих місць», - сказав лідер КПУ.

При цьому він зазначив, що націоналізацію підприємств у разі її здійснення потрібно проводити згідно із законом.  

«Націоналізацію ми будемо проводити на підставі закону. Ми покажемо всім, що, захищаючи національні інтереси, ми будемо діяти тільки за законом... Але ми будемо враховувати і те, що якщо він (підприємець — ред.) забрав (підприємство у приватну власність — ред.) і не виконав приватизаційні зобов'язання, він — порушник закону, і в нього треба забрати (підприємство) і повернути у власність (держави — ред.). Якщо ж він взяв (підприємство — ред.), але у нього щось не вийшло, він вкладав гроші, йому треба повернути ці гроші — і ми це зробимо. У нас проект такого закону є, але його не розглядають вже кілька років», - сказав лідер КПУ.  

У той же час П. Симоненко зазначив, що підтримка малого і середнього бізнесу також є одним з ключових постулатів стабільності країни.

«Ми будемо підтримувати розвиток малого і середнього бізнесу. Якщо люди хочуть вкладати, навпаки — ми будемо їх захищати», - зауважив П. Симоненко.


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.