Новости Экономика мвф украина

Продовження співпраці з МВФ потрібно Україні, а не окремим політикам – Немиря

base article image

Продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом потрібно, насамперед, Україні, а не окремим політикам.

Таке переконання висловив у ефірі «5 каналу» віце-прем’єр-міністр України Григорій Немиря, передав кореспондент Голос UA.

«Я хотів би розчарувати тих, хто вже сьогодні вибухнув радістю з заявами, що нарешті Фонд припиняє співпрацю з Україною. На жаль, таку заяву зробив нещодавно Президент.
Саме тому уряд звертається до Президента, Національного банку відсунути вбік будь-яку пропаганду і звинувачення, тому що продовження програми з МВФ потрібно Україні, а не окремим політикам», - наголосив він.

Григорій Немиря також згадав, що наприкінці липня поточного року під листом про наміри Україним та МВФ поставили підписи чотири особи: Президент, прем’єр-міністр, діючий виконуючий обов’язки міністр фінансів і голова Нацбанку.

«Серед інших зобов’язань, які підписав і Президент, було зазначено, що ним у майбутньому не підтримуватиметься підняття Верховною Радою мінімальної заробітної плати та пенсій до рівня, неприйнятного для державних фінансів, і будь-які подібні законопроекти будуть заветовані», - сказав він.

Наразі, повідомив Г. Немиря, МВФ шукає спосіб удосконалення програми з урахуванням того, що Президент вже підписав Закон «Про підвищення мінімальних соцстандартів», адже раніше Фонд попереджав про можливість замороження фінансової допомоги перед січневими президентськими виборами.

І. Носальська

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.