Новости Экономика симоненкосело

П.Симоненко обіцяє підтримати молодих лікарів та вчителів на селі

base article image

Лідер Лівого блоку Петро Симоненко пообіцяв створити сприятливі умови молодим вчителям і лікарям для життя у селі.

Про це він заявив під час поїздки до Вінниці.

“Ми, держава, будемо готувати спеціалістів. Ми будемо разом з вами створювати умови, щоб молоді вчителі і лікарі приїхали на село, а це буде державна політика житлова, це буде політика підтримки їхніх інтересів на селі”, - сказав П. Симоненко.

Крім того, лідер комуністів заявив, що Лівий блок планує захистити власників земельних паїв через об'єднання їх у кооперативи. “Ми захистимо власників паїв, бо сьогодні він здав цей пай орендатору, а той йому мішок вівса віддав і каже “живи і радуйся, що я тобі дав, а якщо будеш протестувати, то я тобі й города не зорю: як хочеш, то лопатою копай ”. Це серйозне питання, тому ми обов'язково захистимо через право їх об'єднуватися в кооперативні господарства: а це дешеві кредити для того, щоб техніку купували, мінеральні добрива”, - пояснив кандидат у Президенти України.  

Програма Лівого блоку також передбачає, зокрема, стабілізацію ціни на зерно, розвиток тваринної галузі та дешеві кредити для сільського господарства.

“Ми запропонуємо стабільну ціну на зерно, підтримаємо розвиток тваринницької галузі. Ми принципово стоятимемо на захисті інтересів селянина, давати дешеві кредити для того, щоб село розвивалось”, - заявив П. Симоненко.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.