Новости Экономика симоненконалоги

Симоненко пропонує податкову реформу

base article image

Кандидат на пост Президента від Блоку лівих та лівоцентристських сил Петро Симоненко пропонує нову систему прибуткового оподаткування.

Про це він сказав під час ефіру на обласному телебаченні в Сумах.

«Я пропоную реформу податкової реформи: відміна ПДВ, податкові канікули для малого та середнього бізнесу, диференційоване прибуткове оподаткування», - сказав він.

За словами головного комуніста країни, «сьогодні існує жахлива несправедливість в податковому законодавстві», у результаті якої єдиний прибутковий податок на рівні 15% оплачує і той, хто отримує 100 000 гривень, і той, хто отримує 1 000- гривень. «І цей податок запропонувала Партія регіонів, котра запевняє, що «чує людей», - сказав голова КПУ.

Петро Симоненко заявив, що пропонує ввести диференційний прибутковий податок: той, у кого прибуток 100 000 гривень платитиме в бюджет 60%, а той, у кого 1 000 гривень — 9%. Кандидат у президенти також запевнив, що має намір реалізувати введення податку на розкіш. «Того, хто отримав трикімнатну квартиру або дачу кілька років тому, це нововведення не торкнеться. Але якщо ти купив 600-тий Мерседес, або поставив на облік БТІ триповерхову дачу під Києвом, то будеш платити прогресивний податок», - пообіцяв Петро Симоненко.

«Наше завдання — повернути справедливість, щоб громадяни України не бігали за прожитковим мінімумом, а мали пристойний рівень забезпечення», - завершив він.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.