Новости Экономика «південний потік»россия

Росія домовилася з усіма учасниками «Південного потоку»

base article image

Росія узгодила будівництво газопроводу «Південний потік» з усіма необхідними європейськими партнерами. Завершальною стала домовленість зі Словенією.

Офіційну угоду було підписано міністрами енергетики двох країн у присутності російського прем’єра Володимира Путіна та його словенського колеги Борута Пахора.

«Ми підписали сьогодні заключну угоду з усіма необхідними для нас європейськими партнерами щодо здійснення цього проекту», - заявив Путін за підсумками переговорів з главою уряду Словенії. «Угода зі Словенією – це необхідний і достатній елемент, аби проект відбувся. Ми дотягли «Південний потік» до Італії», - пояснили в концерні «Газпром».

Газопровід «Південний потік» повинен пролягти по дну Чорного моря в обхід України. Він пройде через Болгарію, Грецію, Угорщину, Сербію і Словенію до Італії. Москва вже підписана відповідні угоди з цими країнами.

Росія веде також переговори з Австрією про подовження однієї з гілок «Південного потоку» до її території. Принципової згоди про це було досягнуто в ході візиту до Москви австрійського канцлера Вернера Файмана.

Потужність нового газопроводу досягатиме 63 мільярдів кубометрів газу. Завершення будівництва і введення в експлуатацію заплановане на 2015 рік.

За матеріалами: «Німецька хвиля»

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.