Новости Экономика кризисемісія

Для покриття бюджетного дефіциту залишився єдиний шлях - друкарський станок — експерт

base article image

Для покриття дефіциту державного бюджету є лише один шлях — додаткова емісія національної валюти.

Таку думку висловив заступник директора Інституту світової економіки і міжнародних відносин Валерій Новицький у програмі «РозворотUA», спільному проекті радіо «Ера-FM» та інформаційного агентства «ГолосUA».

За словами експерта, Україна має «дійсно великі проблеми», навіть Міністерство фінансів визнало, що країна на чолі з урядом «провалила» Держбюджет-2009. Згідно з офіційними оцінками Рахункової палати, за дев'ять місяців 2009 року до бюджету надійшло 146 мільярдів гривень, що становить 61% від запланованих надходжень.

«Проблеми є великі, а як виходити з цих проблем? Ну звичайно, треба вмикати станок, який друкує гроші, іншого шляху немає. Дуже сумно, що іншого шляху немає. Дуже сумно, що Україна все ще відчуває себе в ролі жебрака, бо вона залежить від того, чи дасть якийсь міжнародний інститут грошей, чи не дасть», - сказав В. Новицький.

За словами фахівця, з 1991 року Україна «стоїть у черзі» на отримання грошей від міжнародних організацій інших країн. «І через п'ять років, і через десять... Увесь цей період Україна у когось жебрачила, отримувала гроші, яких вона не заробляла: щось випрошувала, щось позичала із зобов'язанням віддавати ці гроші потім. Тобто проблеми є серйозні і нема чому дивуватися», - вважає В. Новицький.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.