Новости Экономика бюджетврправительство

У Кабміні запевняють, що повернення держбюджету до уряду на доопрацювання - незаконне

base article image

В уряді України запевнили, що повернення держбюджету-2010 на доопрацювання міністрів — не законне. Про це сказав в.о. міністра фінансів Ігор Уманський журналістам.

“Постанова про відправку бюджету до уряду є незаконною. Якщо сьогодні депутати не зможуть розглянути і прийняти ці поправки, ми повинні постатейно проголосувати за проект бюджету-2010. Іншого шляху немає”, - сказав він.

І. Уманський наголосив, що у протилежному випадку парламент буде діяти не відповідно до Конституції і Закону. За словами політика, якщо народні депутати не мають бажання розглядати 1000 поправок, треба створити робочу групу з цього питання.

“Тоді ми повинні знову пройтись по всім поправкам і винести проект бюджету на перше читання”, - додав він.

В. о. міністра фінансів також спростував заяву депутатів від ПР, що нібито урядовий проект бюджету-2010 готувався на основі бюджетного кодексу, на який Президент Віктор Ющенко наклав вето.

“Я заперечую цей факт і стверджую, що бюджетний кодекс, поданий Кабінетом міністрів, не готувався на основі ветованого Президентом бюджетного кодексу”, - наголосив він.

Нагадаємо, сьогодні депутат від Партії регіонів Олександр Єфремов наголосив, що Партія регіонів підтримає постанову про відправку проекту бюджету на доопрацювання.

«Бюджет-2010 підготовлений Кабінетом міністрів з порушеннями Бюджетного кодексу, тому без належного доопрацювання і врахування пропозицій фракцій, ми не будемо розглядати його у сесійній залі», - сказав він.

О. Каретнікова


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.