Новости Экономика симоненкоесеэп

Україна має вступити до такої міжнародної організації, де б враховувалась її думка, - П. Симоненко

base article image

Україна, як держава має співпрацювати на міжнародному просторі з країнами, які рахуються з нею. Відтак, майбутнє нашої країни має визначатися Єдиним економічним простором з ближніми сусідами, а не з сформованим Євросоюзом, який живе за власними правилами.

Про це заявив кандидат у Президенти України від Блоку лівих та лівоцентристів Петро Симоненко в ефірі обласного радіо Львівщини, передав кореспондент ГолосUA.

Він наголосив, що прагнення України вступити до Євросоюзу для самої країни не вигідні.

«Ми якраз вступаємо в організацію (ЄЕП — ред.), де ми лише почали утворювати правила гри. В Євросоюзі нас чого не приймають? Бо ми не здатні виконати їхні вимоги. Ми сьогодні здатні свою конституцію віддати їм, а вони свою конституцію розробляють. Вони мають свої фінанси, грошову одиницю, вони мають свій бюджет. І взагалі мають свої правила гри, тому Україну туди і не приймають”, - сказав П. Симоненко.

Кандидат від лівих пояснив, що Єдиний економічний простір — це утворення, яке рахуватиметься з потребами України.

“Єдиний економічний простір лише утворюється, і тут Україна може заявити про те, які вона може висувати вимоги, для того, щоб захищати свої інтереси. А це 30% нашого ринку закордоном, це сировина, це проблема енергетичної безпеки, проблема ядерного комплексу атомних електростанцій, це єдині мережі передачі та перевезення вантажів тощо. Ось тут ми якраз можемо утворити свої правила, щоб працювати і економіку свою підіймати”, - наголосив лідер Компартії України.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи приймуть наразі Україну до цього нового об'єднання, П. Симоненко нагадав, що Україну, навпаки, самі запрошують до ЄЕП.

“Росія, Білорусь і Казахстан вже давно запропонували співпрацю. Зараз вони в форматі трьох держав це обговорюють. Вони запропонували формат три+один, тобто плюс Україна. Але коли я почав цю роботу, прийшли помаранчеві і все зруйнували...”, - сказав головний комуніст країни.

Н. Виноградська

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.