Новости Экономика нбувалюта

НБУ: обсяг надходжень до України іноземної валюти перевищує її перекази за кордон

base article image

За оперативними даними, з початку листопада 2009 р. обсяг надходжень до України іноземної валюти перевищує її перекази за кордон на користь нерезидентів.

Про це повідомиляє прес-службі НБУ.

Наведене сприяє не лише мінімізації валютних інтервенцій Національного банку України, але також і стабілізації курсової динаміки гривні.

З початку листопада ц.р. національна валюта зміцнилася на міжбанківському ринку відносно долара на 0,1%, до 8,0837 грн/дол., а на готівковому - курс гривні за операціями продажу доларів практично не змінився, та становив 8,1584 грн/дол.

Водночас спостерігалося зменшення обсягу заявок для участі у валютних аукціонах Нацбанку для задоволення потреб клієнтів банків - фізичних осіб для погашення ними заборгованості за валютними кредитами. З початку місяця НБУ провів шість таких аукціонів, загальний обсяг яких виявився удвічі менший, ніж у відповідному періоді жовтня. Зокрема, було продано 71,7 млн дол., 1,7 млн швейцарських франків та 0,3 млн євро. При цьому, задовольнялися всі належним чином оформлені заявки на купівлю валюти.

Офіційний курс гривні до долара з початку листопада зміцнився на 0,12% (до 7,99 грн/дол.), а до євро та російського рубля - знизився відповідно на 0,38%, до 11,8755 грн/євро, та на 1,95%, до 2,7795 грн/10 руб.


 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.