Новости Экономика грипправительстводеньги

В уряді кажуть, що 1 млрд. грн. на боротьбу з грипом — лише третя частина від потрібних грошей

base article image

Одного мільярду гривень може бути замало для боротьби з епідемією сезонного та пандемічного грипу в Україні. Про це прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила сьогодні на засіданні уряду.

“Мільярд гривень — це, до речі, є, можливо, лише третиною тих коштів, які потрібні, щоб підготувати країну до другої та третьої можливої хвилі епідемії”, - зазначила вона.

Таку ж думку висловив і в.о. міністра фінансів Ігор Уманський.

“Аби забезпечити усі необхідні заходи у повному обсязі, мільярду не вистачить і це необхідно розуміти. Наша медична галузь, на жаль, ще не в тому стані, аби говорити про її повне забезпечення лікарськими засобами”,- пояснив фінансист.

Нагадаємо, заслужений лікар України та заступник керівника Державного управління справами Ростислав Валіхновський напередодні заявив, що 1 млрд. грн. може бути забагато для підготовки країни до другої та третьої хвилі грипу. Додамо, що раніше Президент Віктор Ющенко наклав вето на закон про виділення 1 млрд. грн. на боротьбу з епідемією грипу та ГРВІ, оскільки, на його переконання, “НБУ просто не має таких коштів, а їх друк призведе до інфляції”.

А. Береза.

 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.