Новости Экономика землясимоненко

У березні третина української землі опиниться в руках іноземців — П.Симоненко

base article image

Навесні наступного року понад 30% української землі заволодіють представники іноземного капіталу.

Про це заявив кандидат на посаду Президента України від лівих та лівоцентристських сил Петро Симоненко сьогодні в Горлівці, передав кореспондент ГолосUA.  

Він підкреслив, що власники земельних паїв повинні відчувати турботу і захист держави. Але сьогодні їх відверто грабують, а далі буде ще гірше: вже сьогодні в Україні працює 3 тисячі іноземних компаній, які зосередили в своєму управлінні 11 мільйонів гектарів сільськогосподарських земель.  

«Зробити це просто, - зазначив кандидат від лівих, - тому що українське село майже знищене. 70% жителів села - безробітні, 80% сільгосптехніки зношено, 50% сіл не мають своєї школи і лікарні. Знищено тваринництво - Україна вже харчується польським порошковим молоком і гнилим аргентинським м'ясом», - резюмував лідер КПУ.

«З 1 січня 2010 года - якщо в Україні не зміниться Президент - буде відмінено мораторій на продаж землі, запропонований комуністами. Клуб олігархів, яким є Верховна Рада, тільки і чекає сигналу до розпродажу землі, тому ще до інаугурації всі землі сільськогосподарського призначення "прихоплять" або олігархи або іноземці», - упевнений кандидат в Президенти П.Симоненко.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.