Новости Экономика левыеэкономикакитай

Ліві у розвитку України рівнятимуться на китайську інвестиційну політику

base article image

Ліві гарантують залучення закордонних інвестицій у вітчизняну економіку.

Про це заявив кандидат на посаду Президента України від Блоку лівих та лівоцентристів Петро Симоненко в Горлівці на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.

«Не вірте тим, хто говорить, що при приході до влади лівого кандидата, буде перекритий потік інвестицій. Приклад тому - досвід Китаю, куди цього року прийшло 150 мільярдів доларів іноземних інвестицій», - заявив він.

«Сьогодні немає інвестицій, це банальне відмивання коштів олігархами. Йде евакуація долара з України, про які інвестиції можна мріяти?», - підкреслив глава КПУ.

П. Симоненко пообіцяв після приходу до влади проаналізувати інвестиційну політику і притягати до кримінальної відповідальності тих, хто нецільовим способом використовував іноземні інвестиції.

«Ми не відмовлятимемося від інвестицій, від іноземних запозичень. Але ці кошти підуть не в кишені олігархів, а на модернізацію і будівництво нових промислових підприємств, на нові технології і наукові розробки. Це підніме промисловість і дасть можливість створити додаткові робочі місця», - заявив лідер КПУ.

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.