Новости Экономика кпуврсоцстандарти

Блок лівих сил — за підвищення рівня життя, а не за підвищення соціальних стандартів

base article image

Закон про підвищення соціальних стандартів ефективно працюватиме тільки у разі прийняття Верховною Радою ініційованого фракцією КПУ закону про мораторій на підвищення цін і тарифів.

Про це заявив кандидат у президенти від Блоку лівих і лівоцентристських сил Петро Симоненко сьогодні у Харкові в ефірі обласного радіо, передав кореспондент ГолосUA

«Проте, нас не підтримала більшість у Верховній Раді, що є природним, адже парламент — це клуб олігархів. І громадянин Ющенко, як голова банківської мафії, також не підписав закон про мораторій на підвищення цін на медичні препарати, який проголосувала Верховна Рада. Легше говорити про підвищення соцстандартів перед виборами, аніж задуматися про те, до чого може призвести подібний популізм», - наголосив лідер КПУ.

П. Симоненко підкреслив, що Блок лівих і лівоцентристських сил виступає за підвищення рівня життя, а не за підвищення соціальних стандартів, чого громадяни не відчують: їхні підвищені зарплати і пенсії «з'їдять» ціни на продукти і тарифи, що зростають.  

«Так, ми голосували цей закон, адже люди ніколи не зрозуміли б нас, але проблема глибша, ніж формальне підвищення зарплат і пенсій», - переконаний П. Симоненко.

«Пенсії і зарплати зростатимуть, коли стабільно запрацює промисловість, знизиться рівень безробіття, коли на приватних підприємствах людям виплачуватимуть зарплату, а не виганятимуть на вулицю», - зауважив кандидат у президенти від Блоку лівих сил.

П. Симоненко зазначив, що зростання прожиткового мінімуму — також фікція.
«Споживацький кошик схудне за декілька тижнів, тому що механізми цінотворення на м'ясо, молоко, хліб знаходяться у руках олігархів», - сказав політик.

За його словами, фракція КПУ переконана: підвищення зарплат і пенсій має супроводжуватися жорстким державним контролем за цінами.
«У протилежному разі — це піар-хід перед виборами, щоб у черговий раз обманути виборця», - підкреслив П. Симоненко.

М. Бакушинська


 

Загрузка...

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.