Новости Экономика одессацены

В Одеській області 85% підприємств завищували ціни на продукти

base article image

Більше 85% підприємств Одеської області завищували ціни на реалізовану оптом та в роздріб продукцію.

Про це в ході прес-конференції повідомила начальник Державної інспекції по контролю над цінами в Одеській області Лілія Круківська.

За її словами, з початку поточного року співробітники Держінспекції по контролю над цінами перевірили 272 суб'єкта виробництва й торгівлі; порушення були знайдені на 230 перевірених підприємствах.

Чиновник відзначила, що до порушників були застосовані економічні санкції на суму більше 46 млн грн. «Неправомірно встановлені ціни наведені у відповідність із вимогами законодавства, чим попереджено обрахування споживачів на суму більш 28 млн грн», - підкреслила вона.

За даними Лілії Круківської, одним з порушників цінової політики держави став сільськогосподарський виробничий кооператив «Дружба» Саратського району. Підприємство здійснювало реалізацію пшеничного борошна за оптово-відпускною ціною за кілограм 2 грн 17 коп. замість 1 грн 96 коп. Крім того, кооператив завищував ціни на свинину і яловичину.

Начальник інспекції додала, що ціни на продукти також завищували підприємства «Титан» і «Лад», «Котовський хлібозавод», «Агро-лінія».

За матеріалами: «Репортер»

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.