Новости Экономика долларсшабезработица

Низький курс долара загрожує робочим місцям у Європі

base article image

Вашингтон свідомо знецінює долар із метою забезпечити американцям робочі місця, написало видання “Financial Times Deutschland”.

"Оскільки долар є резервною валютою більшості держав Європи та, водночас, відіграє ключову роль у світовій торгівлі, американці намагаються використати цей привілей на свою користь та поступово знецінює долар. Таким чином, наприклад, німецькому виробнику, який експортує турбіни та отримує плату у доларах, доводиться оплачувати свої витрати у євро. Виходить, що йому легше перенести виробництво у США, як це зробив нещодавно концерн “Daimler”, залишаючи при цьому тисячі людей безробітними через безвідповідальну політику Білого дому ", - наголошується у публікації.

"Загалом звичайні держави мають право девальвувати власну валюту, якщо це сприяє їхнім національним інтересам, однак США до цих держав не відносяться. Зусилля американської адміністрації щодо створення робочих місць протирічать із зобов'язанням підтримувати стабільність курсу найважливішої для світової економіки резервної валюти. Не дивно, що Китай, спостерігаючи за поведінкою Вашингтону, не реагує на заклики американського Президента переоцінити курс китайського юаня".

Л.Дубенко

 

Оставайтесь в курсе событий.
Подписывайтесь на нас в социальных сетях.